Başlıyoruz.. ve işte ilk yazım..

Merhaba,

1998 den beri mühendislik yapmaktayım ve artık benimde bir bloğum vs olmalı demeyeceğim. Hani bir zamandan sonra insanlar rüştlerini ifade anlamında kitap yazarlarmış.. Beni öyle bir niyetimde pek yok aslında.. Sadece bildiklerimi bir yere koymak için ve bu sayfaları açıpta birşeyler arama ve okuma niyetinde olan siz dostlarım ile bildiklerimi paylaşmak için bu siteyi hazırlıyorum.

Konuları mümkün olduğunca kategorize edip düzenli tutmaya çalışacağım. Kimya, elektrik, elektronik, makine vs derken bunlar benim hayatımda olan, mesleğim olmasa bile, son derece ilgili olduğum konular.. Hatta bazen iş hayatı ile ilgili konularda son derece sert çıkışlarıma şahit olacaksınız.

Bu arada burada yazılanların hepsine merakım ve ilgim sonucu hakim olduğumu, en azından yazdığım kadar bilgim olduğunu, kesinlikle copy paste yapmadığımı belirtmek isterim. Çünkü burada boş bilgiye yer yok.

En önemlisi; Babacığım!! Bu sitedeki bilgilerin neredeyse hepsine senin sayende eriştim, çoğunu sen öğrettin, sen bende merak uyandırdın ve beni sen yetiştirdin.. Mekanın cennet olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.